Rakouská společnost vozí na elektrokole urny

Společnost z Vídně vozí na elektrokole urny se spálenými ostatky nebožtíků. Ty bere i na projížďku oblíbenými místy, kde se jako živí toulali.

Vídeňská pohřební služba Bestattung Memoria využívá při své činnosti elektrokolo. Prezentace společnosti nepůsobí vůbec nijak ponuře, naopak. I elektrokolo Frieda, které využívá, rozhodně nevypadá jao dopravní prostředek, který vozí nebožtíky. „Prvním urnovým kolem v Rakousku zahajujeme nejnovější etapu vídeňské pohřební kultury. Mnozí touží po tom, aby byl pohřeb v souladu s životním prostředím a zároveň preferuje menší počet aut na silnicích. Na toto přání odpovídáme naším elektrickým urnovým kolem,“ uvádí společnost.

Ta nabízí, že kolo odveze urnu na místo, kde má být uložena: „Viditelně a stabilně dopravíme urnu na kole na místo posledního odpočinku. Předtím se můžeme společně vydat na cyklotúru po oblíbených místech a působištích zesnulých. S elektrokolem Memorias je poslední čestné kolo přes Grätzel, přes Ring nebo na Dunajském ostrově klimaticky neutrální a umožňuje obzvlášť osobní rozloučení.“ 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kategorie článků

E-bike od a do z

Aktuální číslo

Předplatné

Sledujte nás

Doporučujeme

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

www.powerbox.one