RadMini, kolo, které si můžete vzít klidně domů, se prodává i v Evropě

28.01.2020

RadMini, kolo, které si můžete vzít klidně domů, se prodává i v Evropě

Elektrokolo RadMini vám dává jednu velkou jistotu. Lze ho složit a pokud ho budete nosit pořád sebou, těžko vám ho může někdo zcizit. Navíc si ho budete moci koupit i v Evropě.

Seattelská značka Rad Power Bikes se specializuje na kola se širokými pneumatikami, se kterým sjedete každý terén, ale zároveň se hodí i do městského provozu. Model RadMini je o něco kratší a nižší než ostatní modely. Díky těmto rozměrům si ho po složení můžete vzít snadno do rukou a přemístit, kam je vám libo. Můžete ho tedy vzít sebou do restaurace, do vašeho bytu, na úřad, do obchodu, kolo na vás nikde nemusí čekat venku. Snadno ho umístíte do vašeho vozidla a poté používáte na zpestření, nebo na dopravu na pověstnou "poslední míli." 

Pneumatiky Kenda jsou široké 8,3 centimetru, jejich průměr činí 56 centimetrů a jsou vhodné do jakéhokoliv terénu. Řidítka kola se zužují, rám kola působí robustně. Bike pohání motor o výkonu 250 W, na jednu nabití slibují výrobci ujetí 40 - 88 kilometrů, což je značný rozptyl. Cena pro evropské zákazníky je velmi příjemná, činí 40 000 korun a navíc je Česká republika mezi 28 evropskými zeměmi, jejichž občané nemusí platit za dopravu. 

PŘEDPLATNÉ