První ročník E.ON like-bike Tour spojuje chytrá města Vysočiny

28. 8. 2017

První ročník E.ON like-bike Tour spojuje chytrá města Vysočiny

Po loňském nultém ročníku elektrocyklistické tour s názvem E.ON like-bike se mohou nejen příznivci elektrocyklistiky, ale také široká veřejnost těšit na oficiální první ročník, který se bude konat 30. 9. - 1. 10. rovnou ve třech chytrých městech na Vysočině. Bohatý program spojený s testováním e-biků přivítá Nové Město na Moravě, Bystřice nad Pernštejnem a Žďár nad Sázavou.

Elektrokola různých značek a výrobců si budete moci během této akce zdarma vyzkoušet v Novém Městě na Moravě, Bystřici nad Pernštejnem a Žďáru nad Sázavou. V každém z těchto chytrých měst jsou připraveny trasy, jejichž délku si zvolíte dle svých možností. Čím více razítek při putování na elektrokole po vytipovaných trasách sesbíráte, tím hodnotnější cenu si od pořadatelů akce v cíli odnesete.

Vedle elektrokol je připravený také bohatý doprovodný program pro celou rodinu. Přijďte na vlastní kůži zažít elektromobilitu ve Žďáru – projet se s elektrickou Teslou i s řidičem, vyzkoušet elektrokoloběžku nebo segway. Nezapomeňte navštívit také E.ON Energy Truck v Bystřici nad Pernštejnem či rodinnou fun zónu ve Vysočina Areně.

Pro vytrvalce a zdatnější cyklisty je připravena celodenní e-trasa v čele s Jozefem Regecem, bývalým československým reprezentantem v silniční cyklistice a účastníkem Závodu míru. Přijďte s ním poměřit své síly a užít si den v sedle elektrokol.

E.ON like-bike Tour se koná v rámci seriálu závodů Kola pro život a veletrhu Test&Expo v Novém Městě n. Moravě.

Více informací najdete na webu www.ecofuture.cz/like-bike.


gallery

PŘEDPLATNÉ

Aktuální číslo 3/2018

V prodeji od 15. 6.

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Naše videa...

Doporučujeme...