Přes den kola, večer party - to je první ročník Global Bike Festivalu v Saalbachu

10.02.2020

Přes den kola, večer party - to je první ročník Global Bike Festivalu v Saalbachu

Přes den sjíždění drsných alpských kopců, a to cyklisty bez rozdílu "stroje" a úrovně výkonu, večer pak pospolitá party na jednom z nejkrásnějších míst v Alpách. Global Bike Festival toho slibuje opravdu hodně!

Britská společnost Play Sports Group, která se zabývá tvorbou bikerských videí, oznámila datum konání prvního ročníku akce, která potěší milovníky kol jakéhokoliv druhu a výkonosti. Global Bike Festival se uskuteční v rakouském Saalbachu HInterglemmu, největším areálu pro bikery v Alpách. Na programu je toho mnoho a půjde nejenom o sportovní výkony, ale také o zábavu. Akce proběhne o víkendu 18. až 21. června a vítaní jsou cyklisté bez rozdílu, ať už s motorovým pohonem, nebo bez. Vyzkoušet zde můžete například nejvýše položenou zpevněnou silnici na Glossglockner, ale také jízdu mimo silnici po drsném horském terénu a až 400 kilometrů dechberoucích sjezdů. K vyzkoušení zde budou také nejnovější modely skvělých kol.

Večer zavládne všeobecné veselí, každý den se koná party s DJ, proběhnou koncerty, ale také se lze nechat poučit trenérem, zajít si na workshop a dozvědět se od odborníků mnoho novinek. Pokud se chcete zúčastnit, pak je třeba si zároveň s festivalovým pasem zakoupit také ubytování v jedné z krásných horských chat, ceny začínají už na 8200 korun včetně přístupu na festival. 

https://www.globalbikefestival.com/how-to-book/

gallery  

PŘEDPLATNÉ