Pohodový svátek cyklistiky u Štěrby (promo)

Už pošesté pořádal jeden z nejstarších, největších a nejznámějších obchodů s koly a elektrokoly u nás, tedy prodejna Štěrba kola v Praze na Spořilově, třídenní festival cyklistiky.

V praxi to znamená den otevřených dveří a třídenní festival cyklistiky včetně novinek, partnerských stánků, tradiční jednodenní výprodejové akce a také unikátní expozice historických silničních i horských kol značky Cannondale.

I v době počínajících protiepidemických opatření v souvislosti s covid-19 se bývalému závodníkovi a úspěšnému obchodníkovi Robertu Štěrbovi povedlo upořádat opět povedenou akci, navíc v kulise příjemného podzimního počasí. Na tento svátek cyklistiky přicházeli jak pravidelní a stálí zákazníci prodejny, tak pozvaní hosté z řad obchodníků, výrobců a dovozců jízdních kol, novinářů anebo čistě jen kamarádů, bývalých spolujezdců, fajnšmekrů, obdivovatelů krásných kol i elektrokol a do toho všeho nechyběli ani novináři.

Naše redakce přijala osobní pozvání Roberta Štěrby, aby zaštítila odvětví elektrokol, ukázala na stánku zajímavé exponáty, debatovala s návštěvníky i čtenáři a byla zkrátka – neskromně řečeno – ozdobou na celém festivalovém dortu. K uvolněné a kamarádské atmosféře přispělo i občerstvení a posezení, možnost živě si ukazovat kola i elektrokola, projíždět se na nich na přilehlé bezpečné stezce a zkrátka se i s dodržením nutných hygienických opatření a pravidla 3R cítit jako na „nornální“ pohodové cyklistické akci, kterých letos kvůli restrikcím a proticovidovým opatřením zase tolik nebylo. A do konce roku už vůbec nebude.

Venkovní ploše před spořilovským obchodem dominovaly stánky dovozce značek Cannondale a GT, dále expozice značky Kellys a Superior. Otevřena byla i prodejna, kde dále zájemci našli kompletní průřez značkami Author a Merida. Ze zajímavých zpestření jmenujme českou rámařskou firmu REPETE a také nepřehlédnutelnou flotilu fordů od Auto Palace Spořilov – společného partnera prodejny Štěrba kola a magazínu Electric Bike Action. K obdivování byl přistaven pick-up Ford Ranger Raptor i s naloženým elektrokolem na korbě a dále dvě osmimístné dodávky Ford Tourneo Custom v prodloužené verzi L2.

Děkujeme za možnost být u toho a těšíme se na další ročníky!

Více na: www.sterba-kola.cz

foto: Ondřej Grund

Play Video
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kategorie článků

E-bike od a do z

Aktuální číslo

Předplatné

Sledujte nás

Doporučujeme

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

www.powerbox.one