Pirelli představil nová elektrokola, bude je půjčovat

26.08.2020

Pirelli představil nová elektrokola, bude je půjčovat

Firma Pirelli dodává dvě nová elektrokola, modely Montale a Nomades, do sítě půjčoven Cycl-e around, které se necházejí hlavně v luxusních hotelech. Jde o kolo typu gravel a městské elektrokolo.

Dvě nová kola vyvinula značka Pirelli ve spolupráci s firmou Stajvelo, která má sídlo v Monte Carlu. Obě kola mají namontovaný italský motor Polini EP-3 o výkonu 250 Wattů, který váží 2,85 kilogramů. Motor nabízí pět různých úrovní pomoci. Baterie je také od Pollini a má parametry 500W, 36V a 13,8Ah. Nabízí dojezd 220 kilometrů. Elektrokolo Nomades je vhodné do městského provozu, to že patří pod značku Pirelli je jasné z firemních barev, je totiž žluto - červené. Kolo je vybaveno diskovými brzdami, světly M99 Supernova, jedenácti rychlostní převodovku a pneumatiky Pirelli Cycl-e Gt. 

Elektrokolo Montale je kolem typu gravel, nabízí tedy svezení na všech možných cestách, jak těch asfaltových, tak stezkách na horách a v lese. Kolo má pneumatiky Pirelli Cinturato Gravel s profilem M, které jsou ideální pro přizpůsobení  se jakémukoliv terénu. Díky plášťům SmartGrip Compound lze jezdit bezpečně i na vlhké vozovce. Cena obou kol činí 131 000 korun. 

https://www.stajvelo.com/en/urban/749-nomades.html

PŘEDPLATNÉ