Peugeot Cycles představuje řadu elektrokol Crossover

26.07.2020

Peugeot Cycles představuje řadu elektrokol Crossover

Šest elektrokol série „Crossover“ jsou na rozhraní trekingových a horských kol. Tato víceúčelová kola se hodí pro cesty do práce i pro volný čas. elektrokola Crossover jsou dílem francouzských designérů a jsou montována v Romilly sur Seine.

Kolo Peugeot má eT01 Crossover D9, sportovní nebo kombinovaný rám. Toto elektrokolo určené pro dobrodružné povahy se díky motoru Bosch Active Line cítí dobře na strmých cestách. Baterie Bosch PowerTube 400 Wh poskytuje dojezd až 110 kilometrů. Velké pneumatiky Hutchinson s bloky po stranách zajišťují přilnavost na každém povrchu. Stojí 65 486 koru

Model Peugeot má eT01 Crossover D10 s výbavou, sportovní nebo kombinovaný rám. Všestranné výkonné elektrokolo e-Bike je vybavené výkonným motorem Bosch Performance CX. Jeho točivý moment 63 Nm poskytuje okamžitý a maximální výkon bez ohledu na terén. Baterie Bosch PowerTube 500 Wh poskytuje dojezd až 110 kilometrů. Kompletní výbava (blatníky, zadní a přední světlo, nosič) usnadňuje každodenní život. Kolo přijde na 86 440 korun. 

Pohodlné elektrokolo Peugeot eT01 Crossover FS  je vybaveno předním a zadním odpružením, každé s vůlí 80 mm, takže je pohodlné při jízdě ve městech a současně je vhodné i do přírody. Jeho motor Bosch Active Line je spojen s baterií Bosch PowerTube 400 Wh, dojezd je až 110 kilometrů. Kolo přijde na 86 440 korun. 

Elektrokolo  Peugeot eT01 Crossover FS (Full Suspension) s výbavou stojí na vrcholu řady Crossover a v sobě spojuje pohodlí, výkon a praktičnost. Přední a zadní odpružení odfiltrují nerovnosti silnic a cest. Motor Bosch Performance Line s točivým momentem 60 Nm umožňuje rychlé zrychlení. Baterie Bosch PowerTube 500 Wh poskytuje dojezd až 110 kilometrů. Svým vybavením (blatníky, zadní a přední světlo, nosič) z něj činí ideálního každodenního spojence. Stojí 104 760 korun. 

PŘEDPLATNÉ