Pečujte o své elektrokolo s novou řadou produktů Shimano Bike Care

20.12.2018

Pečujte o své elektrokolo s novou řadou produktů Shimano Bike Care

Prach, bláto, zaschlé mazivo. Nečistoty, které vaše elektrokolo zbytečně zpomalují, vysávají více energie z baterie a přispívají k rychlejšímu opotřebení klíčových komponentů. Čisté elektrokolo je rychlé elektrokolo, říká japonské Shimano a na to konto přichází s novou řadou čistících přípravků, kterou na pultech obchodů najdete pod označením Clean, Lube & Cares.


Jak sám název napovídá, produktová řada Shimano Bike Care stojí na třech základních pilířích. Péče o elektrokolo a vlastně i kterékoliv jiné jízdní kolo by měla vždy začínat pečlivou očistou rámu a všech komponentů. Následuje důkladné promazání všech pohyblivých součástek a na samý závěr pak nanesení ochranného filmu v podobě vosku či leštěnky. Shimano nově přichází s ucelenou řadou produktů, se kterými bude péče o vaše elektrokolo rychlejší a jednodušší než kdy dříve.

Shimano Bike Care nabídne hned několik různých produktů v baleních uzpůsobených snadnému a rychlému použití. V praktickém spreji si můžete pořídit odmašťovač Bike Degreaser, čistící přípravek Bike Wash, mazivo na řetěz Chain Lube nebo leštěnku Bike Polish. Aplikaci usnadní otočná tryska se štíhlou slámkou, díky níž se dostanete i do těch nejhůře přístupných míst. Všechny přípravky jsou nehořlavé, k přírodě šetrné a vzhledem k plnění na bázi stlačeného vzduchu je lze bez obav použít i v malých nevětraných prostorech. V balení s kapátkem bude dostupné teflonové mazivo PTFE Lube vhodné do suchých podmínek a v neposlední řadě mazivo Wet Lube určené do mokra, bláta a sněhu.

Produkty řady Shimano Bike Care budou dostupné jednotlivě nebo jako součást dvanáctidílné sady pro kompletní péči o jízdní kolo. Vybrané produkty, například odmašťovač Bike Degraser a čistící přípravek Bike Wash, budou k dispozici také ve větším litrovém balení pro použití v bikeshopech a cyklistických servisech. Na pultech obchodů se přípravky Shimano Bike Care objeví ještě v průběhu prosince. Více na www.shimano.com.


gallery

PŘEDPLATNÉ