PAUL LANGE - OSTRAVA nově prodává i Motorex

07.01.2021

PAUL LANGE - OSTRAVA nově prodává i Motorex

Společnost PAUL LANGE - OSTRAVA, s.r.o., dodavatel komponentů jízdních kol a příslušenství značky Shimano, navázala spolupráci se značkou Motorex a bude prodávat její produkty z řady Bike Line.

Společnost PAUL LANGE - OSTRAVA, s.r.o. nově do svého portfolia zařazuje značku Motorex, konktrétně produkty z řady Bike Line. Švýcarská společnost Motorex AG prodává své produkty a služby  již více než 100 let. Řada Motorex Bike Line nabízí komplexní sortiment snadno použitelných a ekologicky šetrných maziv a ošetřovacích produktů pro jízdní kola. Pokrývá celou škálu potřeb cyklistického světa, ať už se jedná o závodní, silniční či MTB kola, elektrokola nebo jen běžná kola každodenní potřeby.

Motorex je švýcarská společnost na míchání a výrobu ropy se sídlem v Langenthal ve Švýcarsku. V současné době je největším producentem v tomto oboru ve Švýcarsku a dodává do více než 75 zemí světa. Nepřetržitý vývoj ve spolupráci s mezinárodními profesionály a cyklistickými týmy a jejich mechaniky, lídry v cyklistickém průmyslu, pomáhají zajistit, aby cyklistický sortiment Motorexu vždy splňoval požadavky na údržbu a mazání všech druhů kol. A uspokojil tak požadavky všech uživatelů - od profíků přes hobby jezdce až pro laiky a příležitostné uživatele.

Více informací a dostupnost produktů na: www.paul-lange.cz 

gallery  

PŘEDPLATNÉ