Odlehčete svůj e-bike s karbonovými kryty Rock Guardz

26.10.2018

Odlehčete svůj e-bike s karbonovými kryty Rock Guardz

Současná elektrokola jsou doslova napěchovaná drahými a citlivými komponenty. Rámy, baterie a především elektromotory proto výrobci často chrání speciálními kryty, jež mají zabránit nejhoršímu. A právě toho se chytli konstruktéři britské značky Rock Guardz a uživatelům elektrokol začali nabízet vlastní karbonové kryty s vynikajícím poměrem odolnosti a hmotnosti.


Britští Rock Guardz, specialisté na ochranu rámů horských kol, přicházejí s několika novými produkty, které cílí především na uživatele elektrokol. Karbonové kryty rámů, s nimiž tato parta z anglického Shropshiru vešla do všeobecného povědomí, si nyní budou moci dopřát také majitelé horských elektrokol bez ohledu na značku či model. Do výroby se pak kromě krytů rámů dostanou také kryty motorů a baterií. Jak jsme již předeslali, díky masivnímu použití karbonových vláken se všechny tyto produkty budou moci pochlubit vynikajícím poměrem odolnosti a hmotnosti.

„Během poslední sezony zákazníci stále častěji poptávali karbonové kryty pro svá elektrokola,“ přiznal zakladatel značky Rock Guardz Ian Walker. „V současné době sbíráme data, naše knihovna se pomalu plní a nabídka se s každým dnem rozrůstá. Pokud dostaneme správné zadání, jsme schopni vytvořit jakýkoliv kryt pro téměř jakékoliv elektrokolo.“  

Pokud vás produkty značky Rock Guardz zaujaly, navštivte webové stránky www.rockguardz.com a přesvědčte se, zda i vám mají chlapci ze Shropshiru co nabídnout. Pokud neuspějete, kryt rámu, motoru či baterie si můžete nechat vyrobit na zakázku a pomoci tím všem dalším, co by si podobný kryt také rádi pořídili.


gallery

PŘEDPLATNÉ