Nový model od Coleen vzdává hold vozu Aston Martin

08.05.2020

Nový model od Coleen vzdává hold vozu Aston Martin

Francouzští výrobci elektrokol Coleen se rozhodli vytvořit model, který má připomínat jeden z nejkrásnějších vozů v historii, legendární Aston Martin DB4.

Nový model se nazývá Coleen x Aston Martin. "Křivky jsou naprosto úžasné díky karosérii kola, které je vytvořené ze svařovaných hliníkových panelů a které mají základ v trubicovém rámu. Díky tomuto typu struktury kolo přímo září a působí úchvatně," láká firma. Rám kola je vyvedený v zelené, která typická pro závodní vozy Aston Martin. Pro elektrokola Coleen je standardem odnímatelná baterie a nejinak je tomu i u tohoto modelu. Baterie disponuje kapacitou 562 Wh. Do plné kapaciti ji nabijete za dvě a půl hodiny. Postačí pro jízdu minimálně na 90 kilometrů. Coleen garantuje životnost baterie mezi pěti až osmi roky, nebo více jak 500 nabíjecích cyklů.

Díky regenerativní technologii lze baterii dobíjet i tehdy, pokud brzdíte. Pro podporu jízdy si můžete vybrat ze čtyř úrovní. Kolo váží jen 19 kilogramů. Kolo zobrazuje informace na osmicentimetrovém displeji, lze ho propojit s mobilním telefonem. Díky chytrým technologiím nabízí kolo ochranu proti zcizení a také start bez nějakého odmykání. Díky displeji můžete také posílat zprávy SMS a telefonovat. Cena kola činí 163 000 korun, na vidlici kola se vztahuje sedmiletá zátuka. 

https://coleen-france.com/en/

gallery  

PŘEDPLATNÉ