Nový Ghost pro drsnější terén

17.11.2020

Nový Ghost pro drsnější terén

Německý Ghost zase pustil do světa další část novinek a jednou z nich je i zcela přepracovaný model Riot, ze kterého vychází i elektrická verze Ghost E-Riot. Tyto e-biky pro drsný terén patří do kategorie all-mountain či enduro.

Moderní geometrie, karbonový rám a hliníková zadní stavba, systém SuperFit geometry, vnitřní vedení bovdenů, možnost uchycení bidonu Fid-Lock, integrovaná teleskopická sedlovka, měnitelný adaptér brzd, boostové náboje, rozšířená zadní stavba pro pláště o šířce 2,6“, Quick-lock systém sundávání baterie, Integrovaná baterie s kapacitou 625 Wh, nízké těžiště, kyvka vyrobená z jednoho kusu materiálu, 29palcová kola (v nejmenší velikosti S je průměr kol 27,5“) a osvědčený pohon Bosch Performance CX nejnovější, tedy čtvrté generace. To jsou pouze ve zkratce nejzásadnější informace o novém elektrickém fullu od Ghostu.

Modely a ceny

Levnější verze e-biku Riot Trail CF Advanced stojí 136 990 Kč a nabídne řazení Sram NX, brzdy Shimano Deore a odpružení od Rock Shoxu Lyrik Select+ se 150 mm zdvihu. Tento model je nabízen ve dvou barevných kombinacích. Chocolate a Kiwi, takže chuť na E-Riot dostane snad každý. Druhá a zároveň nejvyšší specifikace tohoto modelu je vyvedena v červené barvě Dark red, navíc doplněné zlaté motivy na předním i zadním odpružení Kashima Factory od Foxu. Cena elektrokola je 164 990 Kč. Řazení je směsí sady Shimano XT a SLX, zdvih vidlice Fox 36 Float Factory FIT4 eMTB+ je 150 mm jako u nižšího modelu. U obou verzí je stejná integrovaná baterie se zvětšenou kapacitou 625 Wh a motor je ovládán subtilním displejem Bosch Purion.

Více informací najdete na webu dovozce www.ghost-bikes.cz.


Text: Petr Chaloupka, foto: archiv

gallery  

PŘEDPLATNÉ