Nový AGOGS MAX nabízí největší kapacitu baterie

01.08.2019

Nový AGOGS MAX nabízí největší kapacitu baterie

Český výrobce AGOGS vyrábí elektrokola už od roku 2007. Nyní přišel s novým modelem MAX, který se chlubí baterií, která by měla vydržet opravdu dlouho.

Jak by se vám zamlouvalo jet na elektrokole stokilometrovou štreku na jedno nabití? Horské elektrolo AGOGS disponuje baterií Samsung, která má na našem trhu tu nejvyšší kapacitu a která je neviditelně umístěná v rámu, s možností nabíjení uvnitř i vně kola. Konkrétně je možné si vybrat kapacitu 700 nebo 1030 Wh, což by mohlo pochopitelně dle hmotnosti jezdce umožnit jízdu až 120 kilometrů. Kolo dále pohání motor MaxDrive (M420) verze 2019 značky Bafang, který je výkonný a tichý. Kolo váží 19,6 kilogramů, baterie dalších 3,2 kilogramu. Prodává se za doporučenou cenu 53 000. 

A čím dalším vás může toto kolo upoutat? Údaje se zobrazují na velkém středovém displaji s 6 stupni asistence. Pevnost a solidnost kolu zaručuje hydroformní tuhý rám s 17" a 19" s 27,5" palcovými koly.  Součástí výbavy je miniaturní cestovní nabíječka 3A s obalem pro transport zdarma. Bezpečnost jezdci zaručí hydraulické kotoučové brzdy Tektro Gemini s radiálním pístkem. Mimo komunikace lze zvýšit rychlostaž na 45 km/h a výkon na 350W. Kolo nabízí i USB zásuvku pro nabíjení mobilního telefonu a možnost osazení designovým předním a zadním LED osvětlením.

https://www.agogs.cz/agogs-max-nejvyssi-kapacita-baterie-na-trhu

PŘEDPLATNÉ