Německý výrobce elektrokol Silverback ohlásil další přírůstek do řady S-Electro

27.01.2020

Německý výrobce elektrokol Silverback ohlásil další přírůstek do řady S-Electro

Nové kolo je vhodné pro všechny ty, kteří se rádi vydávají na dlouhé cesty, ale také stoupají do dechberoucích kopců. Kolo má typicky sportovní vzhled, dodává se v několika barevných variantách.

Bike S-Electro 29 váží 20,49 kilogramů, energie na pohon kola se uchovává v 504 Wh Darfon Li-ion baterii, která je plně integrovaná do rámu elektrokola. Baterii, která poskytuje 1000 životních cyklů, do její plné kapacity nabijete za 2 hodiny. V modelu S-Electro 29 dále najdete středový motor Shimano Steps E7000 s točivým momentem 60 Newton - metrů. Hydroformovaný rám je vyrobený ze slitiny, takže je nejenom odolný, ale také lehký. Díky tomu, že je baterie plně integrovaná, nabízí kolo více místa ve středu kola, kam je možné umístit třeba láhev na vodu, anebo zavazadlo.

Pneumatiky mají průměr 70 centimetrů pro verzi S a M a 74 centimetrů pro verzi M, L a XL. Široké jsou necelých 7 centimetrů. Všechny kabely jsou vedeny vnitřkem rámu, takže kolo upoutá čistě sportovním vzhledem. Informace o stavu kola poskytuje Shimano LCD displej. Kolo si je možné pořídit za 68 133 korun.  

PŘEDPLATNÉ