Německý sjezdař Guido Tschugg novou posilou týmu Husqvarna

12. 1. 2018

Německý sjezdař Guido Tschugg novou posilou týmu Husqvarna

Švédská Husqvarna, proslulý výrobce terénních motocyklů, vstupuje na trh s elektrokoly se vší parádou. Po nedávném představení kompletní produktové linie si nyní zástupci značky přichystali další novinku. Ta se týká závodního týmu značky, jehož hlavní tváří se stává německý biker Guido Tschugg, mimo jiné úřadující mistr světa ve sjezdu v kategorii masters.

Německého bikera Guido Tschugga, který se kromě sjezdu věnuje také enduro závodům, jsme až doposud vídali v barvách německé značky Haibike. Pro letošní sezonu je vše jinak, úřadující mistr světa ve sjezdu v kategorii masters spojil síly se švédskou společnosti Husqvarna, známým výrobcem terénních motocyklů a nově také elektrokol. Guido tímto krokem spojuje své dva velké koníčky - cyklistiku a motokros - a stává se závodníkem a odborným poradcem na plný úvazek. Své letité zkušenosti tak zúročí nejen na soutěžních tratích, ale také při vývoji a testování elektrokol všeho druhu.

Více informací o novinkách švédské značky Husqvarna najdete v našem velkém přehledu, na facebookových stránkách Husqvarna Bicycles a také na internetových stránkách www.pexco-bikes.com.


gallery

PŘEDPLATNÉ

Aktuální číslo 3/2018

V prodeji od 15. 6.

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Naše videa...

Doporučujeme...