Německá značka Prophete slaví 110 let od svého založení

02.05.2018

Německá značka Prophete slaví 110 let od svého založení

Německý výrobce jízdních kol a elektrokol Prophete slaví právě v těchto dnech výročí 110 let od svého založení. K této příležitosti si zástupci značky přichystali speciální model městského elektrokola s všeříkajícím označením Prophete E-Bike Limited Edition 110.

E-Bike Limited Edition 110 představuje všechno to, v co značka Prophete již déle než jedno století věří. Spojení tradic a inovací je pro tohle městské elektrokolo přímo typické. Hliníkový rám s nízkým nástupem, osmadvacetipalcová zapletená kola, kotoučové brzdy, nastavitelný představec i bohatá doplňková výbava čítající blatníky, stojan, nosič či přední a zadní osvětlení. To vše je v kategorii městských elektrokolo dnes naprostým standardem.

Za inovativní můžeme v tomto případě spatřovat elektromotor i celý pohonný systém. Nábojový elektromotor s výkonem 250 wattů a točivým momentem 30 newtonmetrů totiž pochází z nabídky AEG, tedy značky, která se dosud v oblasti cyklistiky nijak neangažovala. Stejný výrobce dodal také plně integrovanou baterii s celkovou kapacitou 490 watthodin a udávaným dojezdem 130 km na jedno nabití. Nechybí ani přehledný LCD informační displej se všemi důležitými funkcemi.

Prophete E-Bike Limited Edition 110 půjde do prodeje začátkem měsíce června za doporučenou cenu 1.799,95 euro. Více informací hledejte na webových stránkách výrobce www.prophete.de.


gallery

PŘEDPLATNÉ