Největší festival elektrokol v Evropě znovu otevře své brány

2. 1. 2018

Největší festival elektrokol v Evropě znovu otevře své brány

Festival elektrokol v německém Dortmundu, jenž platí za největšího svého druhu v Evropě, zve znovu po roce všechny příznivce elektromobility a slibuje mnoho novinek a změn. Třídenní program nabídne to nejzajímavější ze světa elektrokol, včetně možnosti testování na nově vybudovaném terénním okruhu.

Zatímco minulý ročník dortmundského E-Bike Festivalu přilákal na sto třicet šest různých značek a bezmála pětapadesát tisíc návštěvníků, pořadatelský tým věří, že rok letošní bude v tomto ohledu ještě o poznání úspěšnější. Třídenní festival spojený s výstavou a testováním elektrokol nabídne bohatý doprovodný program zaměřený na laickou i odbornou veřejnost.

Již nyní je přihlášeno více než sto padesát vystavovatelů z různých koutů světa, testovací zóna pak nabídne přes devět set elektrokol včetně těch největších novinek. K dispozici bude nově vybudovaná terénní testovací dráha, kterou finančně zaštítila japonská společnost Shimano, generální partner celého festivalu. Podstatného rozšíření se dočká také doprovodný program, cílit bude na elektrokola a vše, co s nimi souvisí. Pro odbornou veřejnost bude letos premiérově vyhrazen Business Area E-mobility určený pro obchodní schůzky všeho druhu.

E-Bike Festival Dortmund se bude konat o víkendu mezi 6. a 8. dubnem 2018. Pro více informací navštivte webové stránky www.ebike-festival.org.

PŘEDPLATNÉ

Aktuální číslo 3/2018

V prodeji od 15. 6.

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Naše videa...

Doporučujeme...