Na veletrhu Eurobike se rozdávaly ceny

05.09.2019

Na veletrhu Eurobike se rozdávaly ceny

Veletrh Eurobike je v plném proudu, někteří vystavující se už dočkali také cen, které udílí šestičlenná porota. Koho ocenila tento rok?

Porota vybrala 43 vítězů ze 400 přihlášek. Ocenila například společnost Asfalt ze Švýcarska a její městské kolo Modell LR. Firma podnikatele Davida Orreiro ze Solothurnu vytvořila svůj nový model v puristickém duchu, porota ocenila nejenom kvalitní materiál, ale i konstrukci kola, dále to, že se skládá z modulů, takže si může odlehčit a využívat baterii o něco méně.

Dalším oceněným elektrokolem bylo Superdelite GT, prémiové kolo německé firmy Riese & Müller. Porota považovala za přínosný velký dojezd kola díky druhé baterii, která je velmi nenápadně integrovaná do rámu kola. 

Velký rozvoj potkává právě nyní nákladní elektrokola, porota veletrhu Eurobike nezapomněla ani na ně. Zlatou medaili tak získala firma Cero Bike a její nákladní elektrokolo, která zaujalo velkým košíkem vepředu, ale i vzadu. Za elektrokolo ze stejné kategorie obdrželi medaili bratři Jonas und Sören Gerhardt, kteří nabízejí i elektrokolo se speciálním sedadlem pro dítě. 

www.eurobike.com 

PŘEDPLATNÉ