Na rybník či přehradu s novým Manta 5 Hydrofoiler

Na elektrokolech jezdíme do práce, do města za zábavou, o víkendu si za jejich řídítky užíváme v terénu či na silnici. Nyní si na elektrokolech, přesněji řečeno na strojích elektrokolům velmi podobným, budeme moci užívat také na hladinách tuzemských řek, rybníků, jezer či přehrad. Vodní kluzák Manta 5 Hydrofoiler XE-1 míří do prodeje!

Manta 5 Hydrofoiler, unikátní vodní kluzák postavený na základech běžného elektrokola, je výsledkem sedmi let intenzivního vývoje a testování. Za základ byl v tomto případě použit odolný hliníkový rám z leteckého duralu, lodní křídla a šroub jsou vyrobena z lehkého, nylonem vyztuženého karbonového kompozitu. Jezdci pomáhá bezkartáčkový elektromotor uložený ve šlapacím středu. Pohonný systém se může chlubit výkonem čtyři sta šedesáti wattů, třemi jízdními módy a maximální rychlostí dvacet kilometrů za hodinu. Baterie s kapacitou dvaadvacet ampérhodin dovolí šedesát minut provozu při bezmála pětihodinové době dobíjení. Veškerá elektronika je pochopitelně dokonale vodotěsná.

Hmotnost kluzáku činí velice příznivých osmadvacet kilogramů, a to včetně elektromotoru a integrované baterie. Modulární design dovoluje jednotlivé dílce snadno a rychle odejmout a kluzák tak pohodlně složit do běžného osobního vozu. Cena takto pojatého elektrického vodního kluzáku se pohybuje okolo sedmi a půl tisíce dolarů, v přepočtu tedy hovoříme o částce přesahující sto sedmdesát tisíc korun. Předobjednat si jej můžete již nyní, a to na webových stránkách www.manta5.com.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kategorie článků

E-bike od a do z

Aktuální číslo

Předplatné

Sledujte nás

Doporučujeme

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

www.powerbox.one