Na elektrokolech Cowboy je možné bezdrátově nabíjet mobil

21.11.2021

Na elektrokolech Cowboy je možné bezdrátově nabíjet mobil

Spark Connected, společnost, která vývíji technologie bezdrátového napájení, oznámil partnerství s Cowboy, výrobcem elektrokol se sídlem v Bruselu, který uvedl na trh nejnovější série kol s řešením bezdrátového nabíjení Spark Connected.

Cowboy integroval technologii bezdrátového nabíjení Spark Connected do řady elektrokol C4 a C4 ST. Partnerství se Spark Connected umožnilo Cowboy rychle vyvinout svůj první kokpit v oboru. „Bylo úžasné sledovat cestu týmu Cowboy při uvedení tohoto úžasného propojeného elektrokola na trh. Jedinečná technologie bezdrátového nabíjení Spark Connected doplňuje toto elektrokolo bohaté na funkce a přetvoří jeho způsob, jakým přemýšlíme o e-mobilitě." uvádí Ruwanga Dassanayake ze společnosti Spark Connected. 

Exkluzivně pro C4 a C4 ST je kokpit integrovaný do představce s vestavěným držákem pro bezpečné uchycení chytrého telefonu jezdce, který uživateli poskytuje během jízdy přístup k základním informacím v reálném čase prostřednictvím aplikace Cowboy. Po vložení do doku se telefon bezdrátově připojí a nabije, přičemž přímo využije vnitřní baterii kola. „Chtěli jsme dát telefon kohokoli a novou aplikaci Cowboy do centra pozornosti, abychom našim jezdcům umožnili mít společníka na jízdu a nabídli snadný a okamžitý přístup k informacím, jako je zbývající dojezd baterie, kvalita vzduchu na trase a široká škála živých přenosů. fitness statistiky,“ řekl Tanguy Goretti, spoluzakladatel a technický ředitel. „Díky našemu proprietárnímu kokpitu a našemu partnerství se Spark Connected lze nyní snadné rychle a bezpečně dokovat telefon a nabíjet mu baterii za jízdy.“

www.sparkconnected.com 
 

 
 
 
 
 

PŘEDPLATNÉ