Muc-Off přichází s novou řadou cyklokosmetiky pro elektrokola

10.10.2018

Muc-Off přichází s novou řadou cyklokosmetiky pro elektrokola

Muc-Off, britský výrobce cyklokosmetiky a doplňků pro jízdní kola, představil novou řadu produktů pro očistu, údržbu a základní servis elektrokol. Složení jednotlivých produktů je zvoleno tak, aby neškodilo citlivým elektronickým součástkám a napomáhalo k jejich bezproblémové funkci po mnoho a mnoho kilometrů.


Muc-Off E-Bike je ucelená řada produktů určená pro očistu, údržbu a základní servis elektrokol všech typů a provedení. Její součástí je hned několik různých přípravků s patentovaným složením, které je šetrné k citlivým elektrickým součástkám a napomáhá k jejich bezproblémové funkci po mnoho a mnoho kilometrů. Začněme pečlivou očistou kola a všech jeho součástí. K tomuto účelu slouží čistící a odmašťovací přípravky Waterless Wash a  Dry Chain Cleaner, při jejichž použití se obejdete bez vody a své elektrokolo tak můžete odbahnit kdykoliv a kdekoliv, navíc bez rizika vniknutí vody do kabelů, baterie či pohonné jednotky.

K ochraně baterie, pohonné jednotky, ale i dalších komponentů náchylných na vniknutí vody a vznik koroze slouží konzervační sprej Ultra Corrosion Defence. Ten dokáže vytěsnit vodu i z těch nejhůře přístupných míst a na povrchu ošetřených komponentů vytváří nepropustný film, který brání jejich dalšímu poškození. Na řetěz je pak určeno univerzální mazivo All Weather Chain Lube a maziva s příměsí keramiky Dry Ceramic Chain Lube a Wet Ceramic Chain Lube. Jejich hlavním trumfem je přítomnost unikátního aditiva, které lépe odolává extrémní zátěži způsobené tahem motoru a účinně chrání řetěz před nadměrným opotřebením.


Více informací o nových produktech britské značky Muc-Off najdete na internetových stránkách českého dovozce www.halbichmotosport.cz.


gallery

PŘEDPLATNÉ