Moustache nabídne limitovanou edici modelu Samedi 27 Race 7

05.06.2018

Moustache nabídne limitovanou edici modelu Samedi 27 Race 7

Francouzský výrobce elektrokol Moustache slaví s limitovanými edicemi svých modelů mimořádný úspěch. Po modelech Race 9 a Race 11 nyní zástupci značky přicházejí s horským elektrokolem Samedi 27 Race 7, jenž se k dychtivým zákazníkům dostane v úzce limitované sérii čítající pouhých sto padesát kusů.


Moustache Samedi 27 Race 7 byl vytvořen pro jezdce, kteří se rádi pohybují v tom nejtěžším terénu a kteří chtějí elektrokolo doslova napěchované těmi nejlepšími technologiemi za stále velmi atraktivní cenu. Ať se podíváme na rám či na komponenty na něm osazené, je nasnadě, že tohle elektrokolo vzniklo čistě pro zábavu a potěšení z jízdy.

Jeho základem je karbonový rám s hliníkovou zadní stavbou a zdvihem sto šedesát milimetrů nad oběma koly. Když je řeč o kolech, ta jsou zapletena na sedmadvacetipalcových ráfcích s asymetrickým profilem a šířkou úctyhodných pětatřicet milimetrů. Na ráfcích jsou obuté pláště s přídomkem plus a šíří 2.8 palce.

Otázku odpružení řeší přední vidlice SR Suntour Aion 35 RL Boost v provedení s olejovou tlumící patronou a pevnou patnáctimilimetrovou osou. Vzadu nalezneme tlumič Moustache Grip Control s dynamickým ovládáním odskoku pro co možná nejvyšší přilnavost zadního kola i v těch nejprudších stoupáních.

Přenos jezdcových sil má na starost jedenáctirychlostní sada Shimano Deore XT s kazetou o rozsahu úctyhodných 11 až 46 zubů. Pomocnou rukou nabízí středový elektromotor Bosch Performance Line CX s výkonem 250 wattů a masivním točivým momentem 75 newtonmetrů. Baterie se ukrývá ve spodní trubce rámu pod hliníkovým krytem s efektním karbonovým dekorem.

Moustache Samedi 27 Race 7 bude dostupný v úzce limitované edici čítající sto padesát kusů. Pokud máte o jeden z nich zájem, navštivte webové stránky českého dovozce www.moustache-elektrokola.cz a stroj si zarezervujte, dokud je čas.


gallery

PŘEDPLATNÉ