Motor Brose získal cenu za design

29.11.2019

Motor Brose získal cenu za design

Motor do elektrokol Brose Drive S Mag získal Cenu Německa za design. Jde již o druhou významnou cenu za design, kterou tento německý výrobce z Berlína získal.

Firma Brose Antriebstechnik tuto cenu obdržela od Německé rady pro design, a to v kategorii Excelentní design - kola a elektrokola, a to hlavně díky inovativnímu vzhledu tohoto motoru. Nejde ale jen no vzhled, motor přináší mnoho novinek, co se týká svých funkcí. Rychlý, lehký a výkonný - přesně to jsou vlastnosti pro tento motor typické. Jde o první motor, který je vyrobený tlakovým odléváním hořčíku, kryt z hořčíku je tak o 15 % menší a o 500 gramů lehčí než podobný kryt z hliníku. Kompaktní design umožňuje výrobcům elektrokol při navrhování elektrokol širší možnosti.

Díky softwareové optimalizaci a vylepšené elektronice je podpora jízdy o 410 % lepší. Motor umožňuje speciální mód Flex Power Mode, který poskytuje ještě bystřejší jízdu. Motor poskytuje rychlejší podporu při náročném stoupání, a to díky funkci Progressive Pedal Response. Firma Brose Antriebstechnik sídlí v Berlíně, věnuje se vývoji a výrobě elektromotorů, elektrokola s motorem Brose se prodávají od roku 2015. Tyto elektromotory do svých kol integruje na 40 celosvětových výrobců. 

PŘEDPLATNÉ