Mojekolo.cz zve na Valentýnskou noční vyjížďku Prahou

31. 1. 2018

Mojekolo.cz zve na Valentýnskou noční vyjížďku Prahou

Pro ty z vás, kteří jste absolvovali minulou noční jízdu "Mojekolo Knog Ride Praha", máte opět možnost s námi vyrazit tentokrát na valentýnskou jízdu noční Prahou. Budeme rádi i za nové přírůstky, kteří chtějí tento den lásky prožít netradičním způsobem. Naše další noční jízda nese název "Mojekolo SKS Ride Praha". Více již v oficiální pozvánce.

„Srazíme“ se před prodejnou Mojekolo.cz, ve středu 14. 02. 2018 v 18:00. Zájemci, kteří budou chtít vyzkoušet blatníky od značky SKS Germany prosíme, abyste nám zavolali na prodejnu Mojekolo.cz a domluvili jsme si podrobnosti.

Vyjížďka se bude konat i nyní pod taktovkou dlouholetých reprezentantů na horských kolech a mistrů republiky – Tomáš Vokrouhlík, Pepa Kamler a spoustu dalších z týmu Mojekolo.cz. Využijte je tedy naplno, můžete se mnohé přiučit a získat nejnovější informace ze světa cyklistiky. Celá večerní jízda se povede pohodovým tempem. Od prodejny vyjedeme směrem přehrada Hostivař – Petrovice – Dobrá Voda – Pitkovice – Čestlice – Křeslice a zpět.

Takže neváhejte, popadněte své kolo a přijeďte si protáhnout tělo, provětrat hlavu a strávit nějaký ten čas v blízkosti svých milých.

Tým Mojekolo

 

PŘEDPLATNÉ