Lapierre Overvolt AM získal ocenění Design & Innovation Award

28. 2. 2018

Lapierre Overvolt AM získal ocenění Design & Innovation Award

Další značkou z portfolia české společnosti Schindler, která se může pochlubit prestižním oceněním Design & Innovation Award, se stává francouzský Lapierre. Tradiční výrobce, který se na cyklistickém trhu pohybuje již více než sedmdesát let, zabodoval v kategorii horských elektrokol s celoodpruženým trailbikem Overvolt AM 700i.

Vývoj Elektrokol se stal v posledních letech trendem a hlavním tématem cyklistického světa. Inovacím a vývoji přikládáme nejvyšší význam, a tak jsme se rozhodli pro stvoření něčeho unikátního. O tom vypovídá model Overvolt 700i, který byl navržen tak, aby splňoval všechna kritéria moderního trailového jezdce. Integrovaná baterie Bosch Power Tube 500 dodává vysoký výkon a díky integrovanému umístění dává kolu ojedinělý vzhled. Sedmistovka udává nový trend mezi elektrokoly a nerozlučně je spjatá s přírodou. Můžete se na ni vychutnat polní a lesní cesty, těžké náročné pasáže, skoky nebo si jen tak vyjet po silnici vstříc dalšímu dobrodružství. To vše umí sedmistovka. Testování probíhaly tisíce hodin pod vedením zkušených jezdců a vývojářů, kteří měli za úkol docílit co nejlepších jezdeckých vlastností a funkcí sedmistovky.

Agresivní geometrie dělá ze sedmistovky hravé a stabilní elektrokolo, které dodává jezdci pocit jistoty. Hravá geometrie Vám vyčaruje úsměv na tváři a díky ní si užijete spoustu zábavy a posunete své limity dál a výš. Stačí jen nasednout a vyjet vstříc novým dobrodružstvím.


Cena:                  145.990,-

Váha:                   23,61 kg

Web:                    www.lapierre-bike.cz   


gallery

PŘEDPLATNÉ

Aktuální číslo 3/2018

V prodeji od 15. 6.

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Naše videa...

Doporučujeme...