Konference Eurobike Digital Days bude letos pouze online

30.08.2020

Konference Eurobike Digital Days bude letos pouze online

Již 1. září se bude konat odborná konference Eurobike, která běžně probíhala v německém Fridrichshafenu v rámci veletrhu. Letos však konferenci bude možné navštívit jen prostřednictvím internetu.

Konference Eurobike Digital Days se koná od úterý do čtvrtka. Probírat se bude také dopad koronavirové krize na obor, trendů v mobilitě, problematika ekologie a prodeje elektrokol. Program je rozdělen do tří bloků, první den se nazývá Bike Biz Revolution, další den Start-Up & Innovation Day a poslední den Travel Talk. Vstupné se platí pouze první den, další dva dny je možné konferenci sledovat zdarma. 

Veletrh Eurobike se letos uskuteční až na konci listopadu, 24. až 26. listopadu, a to bez běžných návštěvníků z řad zákazníků. Půjde totiž pouze o setkání obchodních partnerů. Přes to by se mělo veletrhu zúčastnit 450 vystavovatelů. "Speciální edice Eurobike v listopadu je ideální příležitostí, jak si s partnery promluvit tváří v tvář a vykopnout tak novou sezónu 2021," říká Klaus Wellmann, ředitel Messe Friedrichshafen, pořadatel akce. “Pochopopitelně, mnoho věcí je v tomto zvláštním roce jinak a Eurobike bude hodně odlišný od toho, jak jsme ho znali,” konstatoval Bernhard Lange, managing director, Paul Lange & Co. OHG, za vystavující firmu.

https://tickets.messe-friedrichshafen.de/

PŘEDPLATNÉ

Číslo 1/2021

V prodeji od 17. dubna

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Pojištění elektrokol

Naše videa...

Doporučujeme...