Kolo nebo motorka? Neobvyklý model Varaneo Café Racer

19.09.2019

Kolo nebo motorka? Neobvyklý model Varaneo Café Racer

Jste fanoušci silných motorek? Nejnovější model firmy Varaneo by mohl být pro vás přesně tím pravým. Elektrokolo Varaneo Café Racer totiž vypadá přesně takhle.

Název Cafe Reiser označuje způsob, jakým se začaly v šedesátých letech způsob stavby motocyklů. Tyto motorky byly lehké a měly hlavně jezdit hodně rychle. Motorky byly spjaty s érou rockenrollu a dnes už působí vlastně ikonicky. Nové elektrokolo Varaneo Cafe Reiser se právě k této epoše hlásí. 

Elektrokolo svou stavbou opravdu na první pohled motorku připomíná, a to zejména šikmým rámem a také festovními řidítky. Ty jsou jako u správné motorky kryty kůží s prošíváním, vše vypadá perfektně autenticky. I šestadvacetipalcové pláště od Kenda dávají tušit sílu a robustnost. 

Baterie s kapacitou 626 kW hodin od Samsungu zajišťuje dostatečný výkon. Elektrokolo se dodává v několika barvách, v červené, modré metalíze, matné černé, nebo azurové. Jeho cena není malá, činí 64 000 korun, skutečně nejde o kolo pro každého. Pravověrného rockera tohle kolo ale jistě dostane.

gallery 

PŘEDPLATNÉ