Kolo jako raketa. Pocket Raket je možné si objednat už nyní

Tohle elektrokolo vás zvládne spolehlivě dostat z bodu A do bodu B a navíc určitě vzbudí patřičnou pozornost. Jeho kovové tělo je totiž zcela unikátní.

Kolo vzniklo v německé firmě SOL Motors, ve skutečnosti se ale prý kvůli výkonu nejedná o čistokrevné elektrokolo, ani o moped. Firma, která vyhrála již mnoho cen za unikátní design, hovoří o nové kategorii, kterou nazývá „noped“. Rychlost vozidla by totiž měla být 50 – 80 kilometrů v hodině, dodávat se bude ve dvou různých variantách podle síly motoru. Váží 55 kilogramů, rozměry činí 172 x 73 x 118 cm ,sedadlo je umístěno ve výšce 82 centimetrů. Konstrukce kola je z hliníku. Dojezd je 50 až 80 kilometrů podle režimu jízdy, nabízeny jsou tři různé režimy. Kolo je osazeno LED světly vepředu a vzadu.

Vozidlo lze propojit s aplikací na mobilním telefonu a takto ovládat na dálku. Baterii lze vyjmout a nabíjet ji prostřednictvím běžné zástrčky do elektrické energie. Pocket Raket, tedy Kapesní raketu, je možné si předobjednat již nyní tím, že budete kontaktovat přímo firmu. Přesný datum výroby, ani cenu a cenu v předprodeji ale firma doposud nesdělila.

http://sol-motors.com/

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kategorie článků

E-bike od a do z

Aktuální číslo

Předplatné

Sledujte nás

Doporučujeme

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

www.powerbox.one