Kola si zadarmo dobijete i v Bechyni a jinde na jihu Čech

26.09.2019

Kola si zadarmo dobijete i v Bechyni a jinde na jihu Čech

Jezdci na elektrokolech jsou vítaní v jihočeském lázeňském městě Bechyni, kde si mohou nově dobít své elektrokolo, a to zcela zdarma, stejně jako řidiči elektromobily. Navíc si zde můžete elektrokolo i zapůjčit.

Kola a automobily je možné si dobít na bechyňském náměstí T.G. Masaryka, a to od srpna letoštního roku. Pro cyklisty a řidiče je zde k dispozici nabíječka Mennekes typ 2, dále je možné využít čtyři klasické zásuvky na 230 V, dobít si lze tedy i mobilní telefon, a to vše zcela zdarma. Dobíjecí stanice plánují vybudovat také v dalším nedalekém jihočeském městečku, v Soběslavi. 

Už rok je možné si zde zapůjčit elektrokolo. Půjčují ho naMěstském informačním centru v budově Městského muzea. Tuto možnost nabízí město spolu nadací ĆEZ a Jhičeskou centrálou turistického ruchu. Zápůjčka stojí 300 korun na den, pro starší 55 let 200 na den. Zapůjčuje se kolo APACHE Elegance 2018 Bosch 300W. Otvírací doba centra je každý den od 9 do 17 hodin, mimo sezónu je v sobotu dopoledne a po celou neděli zavřeno. 

PŘEDPLATNÉ