Keli z Dolekop.com zve na sváteční kurz jízdy na elektrokole

02.05.2019

Keli z Dolekop.com zve na sváteční kurz jízdy na elektrokole

Projekt Kill the trail, za kterým nestojí nikdo jiný než Filip "Keli" Švrček ze serveru Dolekop.com, pořádá ve středu osmého května premiérový kurz jízdy na horském elektrokole. Pokud se chcete zlepšit v ovládání svého stroje, vypilovat techniku a poznat nové bikové terény, dorazte do moravské metropole a užijte si sváteční odpoledne trochu jinak než obvykle.


Ebike neboli elektrokolo je fenoménem současnosti. Ani my se jim nevyhýbáme. Díky vyšší hmotnosti kola je třeba mít správnou jízdní techniku, aby jste si užili jízdu z kopce tak jako na normálním kole. Naučíme vás to!

Kurz je určen pro horská elektrokola!

Na ebike se s správnou technikou se posuneš dál, pojedeš rychleji, bezpečněji a projedeš i úseky, které se ti dříve zdály neprojetelné.

Začneme teoretickou částí, kde se ke každému tématu dozvíš co, jak a proč a následně získané znalosti procvičíme v praxi, nejdříve na cvičišti a následně i v reálném prostředí na jednoduché dráze. Náš kurz je zaměřen na získání správných návyků a skillu. Hned po prvním kurzu poznáš ve svém ježdění rozdíl, budeš více využívat terén, tím jednak šetřit síly a také se jím více bavit a celkově si jízdu užívat.


Termín: 8.5.2019 od 16:30 do 19:30

Lektor: Keli

Počet míst (obsazených / vypsaných): 1 / 6

Cena: 650 Kč

Délka kurzu: 3 hodiny

Místo konání: Brno

Více na: www.killthetrail.cz


PŘEDPLATNÉ