Jaromír Jágr tváří českých elektrokol a koloběžek Crussis

10.09.2018

Jaromír Jágr tváří českých elektrokol a koloběžek Crussis

Společnost Crussis, přední český výrobce elektrokol a elektrických koloběžek, uzavřela exkluzivní partnerství s legendou českého a světového hokeje Jaromírem Jágrem. Jágr se tak stane hlavní tváří těchto trendy dopravních prostředků, které jsou určené aktivním lidem všech věkových kategorií.


Společnost Crussis, přední český výrobce elektrokol a koloběžek, uzavřela exkluzivní partnerství s legendou českého a světového hokeje Jaromírem Jágrem. Jágr se tak stane hlavní tváří těchto trendy dopravních prostředků, jež jsou určené aktivním lidem všech věkových kategorií. Sám koloběžku Crussis vlastní, proto také jednatele společnosti Petra Výkrutu napadlo oslovit Jaromíra Jágra k partnerství. „Před dvěma lety jsme našli na sociálních sítích fotku, jak se Jaromír prohání na naší koloběžce. Ihned jsem kontaktoval Jaromíra, který se spolupráci nebránil, a tak začala první jednání, která vyvrcholila letos podpisem smlouvy,“ uvedl Výkruta.

Jaromír Jágr ke spolupráci s Crussis uvedl: „Spolupráce s Crussis nám společně velice dobře sedla. Je skvělé, že propaguji něco, co z minulosti znám a co jsem již používal ke svému tréninku a pro svou práci ještě před podpisem smlouvy. Je pro mne velice důležité, aby spokojenost byla na obou stranách, a chci, aby se elektrokola a koloběžky Crussis díky naší spolupráci dostaly co nejvíce do povědomí lidí.“

Současně s online a mediální kampaní byla spuštěna také soutěžní microsite, kde mají uživatelé možnost zasoutěžit si o elektrokolo podepsané Jaromírem Jágrem. Podmínkou je registrace na soutěžních webu a správné zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžní otázka zní: Kolik kilometrů najel Jaromír Jágr na elektrokole Crussis během focení reklamní kampaně na Černé hoře v Krkonoších? Nápovědu naleznete na webu www.jezdijakojagr.cz.


gallery

Text/Foto: Crussis

PŘEDPLATNÉ