Jak prodloužit dojezd e-biku? Pomůže Overtimepack!

23.07.2020

Jak prodloužit dojezd e-biku? Pomůže Overtimepack!

Kanadská značka Rocky Mountain představila elegantní způsob, jak si výrazně zvýšit dojezd elektrokola, a to pomocí balíčku se záložní vysokokapacitní baterií a šikovným držákem na ni.

Ačkoliv bývají venkovní držáky často nestabilní, držák Overtime je navržený pro agresivní jízdu na horském kole. Těžkou baterii tak není třeba nosit v batohu, což je nejen nebezpečné, ale také může ovlivnit těžiště jezdce. Kapacita dodatečné baterie činí lákavých 330 Wh, což umožňuje dojezd kola výrazně navýšit. Na rám kola se zavěšuje v brašničce, která je nenápadná a zloděje nenapadne, že se jedná o baterii. Na rámu kola se umísťuje nízko a neohrožuje stabilitu kola.

Záložní baterie váží 1975 gramů, úchyt na baterii jen zanedbatelných 64 gramů. Používá se za jakéhokoliv počasí, použití nebrání ani skutečně náročné podmínky, které mohou nastat při jízdě na endurech. Set se záložní baterií je navržen pro využití na modelevé řadě Powerplay, je ale možné ho nasadit i pro starší modely. Baterii lze zapojit v okamžiku, kdy dojde "šťáva" hlavní baterii. Při použití záložní baterie se začnou nabíjet obě dvě baterie, takže je rychlejší dosáhnout stoprocentního nabití baterie. 

https://www.bikeaction.cz/cs/overtime-battery-pack

gallery  

PŘEDPLATNÉ