Helma Lazer Jackal s perfektním prouděním vzduchu

30.12.2020

Helma Lazer Jackal s perfektním prouděním vzduchu

Toto je přilba pro opravdové bikery a e-bikery. Vývojáři této helmy se snažili o spojení nejdůležitějších věcí pro cyklistu.

Sjednocení maximální ochrany hlavy, komfortu a absolutní svobody jezdce, kdy ho přilba nebude obtěžovat, to je Lazer Jackal. Trailová přilba Jackal je výborně odvětrávaná a mnoho otvorů zajistí perfektní proudění vzduchu. Helma je vybavena kšiltem, který dotváří MTB styl přilby. Magnetické zapínání, držák na kameru a speciální upínací systém, to vše model Jackal nabízí.

Ve srovnávacích testech se helma Lazer Jackal opravdu vyšvihla. Získala v zátěžovém testu plný počet pěti hvězdiček a bezpečnost helmy je 10 z 10. Během navrhování této helmy si vzali i své slovo testeři helmy Thomas Vanderham a Matt Walker, kteří jsou jezdci světové třídy. V nabídce jsou tři velikosti a na své si přijdou už junioři ve verzi S a pak také jezdci s velkým obvodem hlavy až do 61 cm ve velikosti L. Helmu můžete zakoupit ve variantě s MIPSem, nebo bez něj. Ceny přilby s MIPS jsou od 179,95 EUR. Přilby bez MIPSu jsou o něco levnější, a sice od 159,95 EUR. Více informací u distributora značky pro český trh: www.paul-lange.cz.

Text: Petr Chaloupka, foto: Lazer

gallery  

PŘEDPLATNÉ