Ghost HybRide Lector LC získává ocenění Design & Innovation Award

30.01.2018

Ghost HybRide Lector LC získává ocenění Design & Innovation Award

Německý Ghost může konečně slavit naplno. Jeho nový hardtail HybRide Lector LC uspěl v prestižní anketě Design & Innovation Award a stal se jedním ze sedmičky nejzajímavějších elektrokol letošní sezony. Poslechněte si, jaké jsou bezprostřední ohlasy lidí, kteří se na vývoji tohoto jedinečného hardtailu přímo či nepřímo podíleli.


Ghost HybRide Lector LC se zúčastnil prestižního srovnávacího testu elektrokol a na mysl se dere otázka: „Proč nevypadají všechny hardtaily přesně jako tento?“, která se zároveň stala závěrem panelu expertů v rámci Design & Innovation Awards.

Do vývoje jsme vnesli intenzivní úsilí, svou jistotu a odvahu jít vlastní cestou, a proto je získání Design and Innovation Award pro našeho HybRide Lector LC zadostiučiněním. Jsme pyšní na to, že jsme znovu obstáli v testu cyklistiského světa.


Volker Ackermann, vedoucí vývoje v GHOST-Bikes, se snaží, aby se produkty GHOST staly novými standardy díky neotřelým nápadům a toto uznání potvrzuje jeho filozofii: „Sotva jsme tento model uvedli na trh, už zaznamenal důležité ocenění v našem oboru: Náš HybRide Lector LC dokazuje, že trvalá nezávislost je oceňována. Panel expertů perfektně porozuměl výhodám našeho konceptu plného nesčetných detailních řešení.

A co je důležitější, experti byli schopni své zkušenosti a ohodnocení kvalit získat během řady testovacích jízd na tomto kole. Toto uznání dokazuje, že chvástající se marketingové sliby jsou dobré akorát tak na papíře, ale nejsou tím nejdůležitějším pro kolo samotné. Co je stále nejvíc, je čistý a nefiltrovaný výkon jezdce, který může každý osobně zažít a procítit ho. Závěr poroty nás povzbuzuje, abychom i nadále šli svou vlastní cestou.


Inspirováno motokrosem, sportovní disciplínou, která byla vždy poháněna motorem na dvou kolech v nejobtížnějším terénu. Náš HybRide MXer koncept se zakládá na silné trakci 27,5“ x 2.8“ zadního pláště v kombinaci s užším, ale větším 29“ x 2.4“ předním pláštěm. Vše, co jsme vynechali, byl plyn.

Naši euforii budete sdílet v ten okamžik, kdy sami rozkmitáte nohy na HybRide Lector LC. Dechberoucí krásný design, opracování nejvyšší kvality, sofistikované lakování. A navíc, pečlivě vybrané komponenty, navržené pro e-biky jako jsou sety kol se samosvornými niply, tužší výplety a čtyřpístkové brzdy, na které se můžete spolehnout, když to nejvíc potřebujete.


V euforii je i náš brand manager Maxi Dickerhoff: „Porovnat věci, které jsou v základu podobné nebo dokonce stejné, je snadné. Toto je přesně případ drtivé většiny současného trhu s e-biky. Avšak srovnání se stává výzvou, jakmile se jednotlivé produkty tak radikálně odlišují, že otřesou základy, na kterých je test postaven. Fakt, že náš nezávislý HybRide Lector LC byl schopen se vymanit z masy ostatních elektrokol, nahrává jak samotnému kolu, tak expertíze poroty.

Jelikož byla porota tvořena profesionálními testovacími jezdci, experty na design, inženýry vývoje a vášnivými bikery, spektrum kritérií pro hodnocení kol se vyšplhalo na hodně vysoký level. HybRide Lector LC přesvědčil porotu ve všech oblastech - což dokazuje, že směrujeme tou správnou cestou s nezávislým a přesvědčivým konceptem. Jsme poctěni, že naše cesta byla potvrzena jedním z nejdůležitějších ocenění v našem oboru.

Zdroj: tisková zpráva Ghost Bikes CZ


gallery

PŘEDPLATNÉ