Firma Bosch bude pamatovat na elektrocyklisty. A motor to není!

02.01.2020

Firma Bosch bude pamatovat na elektrocyklisty. A motor to není!

Již zanedlouho se bude konat přehled toho nejlepšího ze spotřební elektroniky, veletrh CES v Las Vegas. Společnost Bosch oznámila, že bude ve svých novinkách myslet také na uživatele elektrokol.

Firma Bosch by měla v blízké budoucnosti potěšit jezdce na elektrokolech hned dvěma novými zajímavými výrobky či službami. Jednak by se mělo jednat o speciální ochranu proti zlodějům, a to díky vylepšené verzi displeje Kiox. Ta by měla obsahovat prémiovou službu Lock, která zabezpečí kolo před krádežemi. 

Další novinkou jsou chytré brýle, které by měly umožňovat propojení s celou řadou výrobků, třeba i s elektrokolem. Další informace se dozvíme již brzy, nyní nám musí postačit krátké propagační video od Bosche. V tom můžeme vidět ženu s brýlemi na nose, jak nasedá na elektrokolo. Po poklepání na postranici brýlí se zobrazí navigace. Brýle by měly být schopny zobrazovat například i zprávy z aplikace WhatsUp a celou řadu užitečných informací. Jejich ovládání by mělo být velmi snadné. Další informace nejsou známy, jen to, že by měly brýle mít lepší hloubkové vidění o 30 % a že model, který zajišťuje chytré funkce, by měl vážit jen 10 gramů. Veletrh spotřební elektroniky CES se koná od 7. do 10. ledna. 

PŘEDPLATNÉ