Festival Life nebude

Festival sportu, tance a zábavy, jeho značnou část loni zabírala elektrokola, se konat letos nebude. Počkat si na něj musíme až na příští rok.

„S politováním Vám musíme oznámit, že koronavirová krize v eventovém průmyslu zasáhla i náš festival Life! Jsme nuceni jej vzhledem k okolnostem letos zrušit. Současná omezení a obecně panující strach veřejnosti by pověsti festivalu jistě neprospěly. Věříme, že naše rozhodnutí chápete a doufáme, že s námi zůstanete do příštího ročníku 2021. Zároveň bychom chtěli poděkovat všem vystavovatelům, kteří nás v této nelehké době podporovali. Všem vystavovatelům, kteří s námi byli odhodlaní festival uspořádat, pokud to jen bude možné. Vaší podpory si velice vážíme a obzvláště v této nelehké době. Na co se těšit do roku 2021? Rádi bychom Vám spolu s organizačním týmem představili nová témata, která bychom chtěli v roce 2021 na festivalu otevřít. Na programu Festivalu Life! 2021 budeme usilovně pracovat, aby se nám povedlo vynahradit absenci letošního ročníku. Budeme rádi i za Vaše tipy a návrhy, jak festival obohatit, která témata rozpracovat, a na co se zaměřit,“ uvádí pořadatelská firma BVV.

Loni se zde navích elektrokol, jako jsou  konala konference Jízdní kola a elektrokola – sport současnosti a mobilita budoucnosti, která se zabývala například výkonem, rychlostí elektrokola a příslušnými normami a předpisy. Probírala se zde také petice za zvýšení dopomoci motoru na 32 km/h. Hovořilo se i o novým typech elektrokol typu Cargo a Gravel, novými motory, typy a kapacitami baterií.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kategorie článků

E-bike od a do z

Aktuální číslo

Předplatné

Sledujte nás

Doporučujeme

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

www.powerbox.one