Fazua představila nový článek a tašku na druhou baterii

06.10.2020

Fazua představila nový článek a tašku na druhou baterii

Německý výrobce Fazua nyní nabízí jednak novou baterii 250 X, ale také speciální tašku, ve které lze převážet nejen tento typ, ale ještě baterie Fazua 250.

Tašku na mobil vyrábí Fazua s firmou Evoc, která se zabývá výrobou nejrůznějších tašek na kola: "Naše spolupráce s Evoc byla mimořádně výkonná a spolehlivá. Bylo velmi důležité, aby Fazua pracovala na tomto projektu s partnerem komeptentním a zkušeným v oblasti textílií. Další benefit spolupráce byla fyzická blízkost, která umožňovala skvělou komunikaci. Jelikož jsme chtěli dostát našim vysokým požadavkům na kvalitu a výdrž, museli jsme vyrobit několik prototypů a otestovat je při různých jízdách a vzdálenostech a získat tak mnoho názorů na používání během dennodenního používání stejně jako upevňování a odebírání," prohlásila  Constanze Buckenlei, designérka u Fazua. Tato taška lze snadno připnout ke kolům Fazua díky třem bodům. Taška je z vodě odolného materiálu, zavírá se díky rolování, váží 140 gramů. 

Nová baterie Fazua 250X váží 1,4 kilogramů, má kapacitu 252 Wh. Tuto záložní baterii není třeba vyměňovat s baterií, ve které došla kapacita, lze tak učinit díky ovládání Fazua Remote bX* v řidítkách kola. "Bezpečnost a kvality jsou pro nás více než marketingové slogany, jde o základní součásti našich produktů. Certifikace jízdního systému Evation tak, aby uspokojil náročné požadavky severoamerického trhu je pro nás dalším důkazem, že to myslíme vážně. Jsme hrdí, že jsme jedni z mála výrobců, kteřé těmto striktním standardům vyhovují," prohlásil Matthias Leininger, obchodní ředitel. 

PŘEDPLATNÉ