Eurobike v září a v novém konceptu!

Veletrh Eurobike se letos ze zjevných příčin nekonal. Vedení veletrhu Messe Friedrichshafen zveřejnilo nový termín pro rok 2021 a představilo také zcela nový formát rozdělení veletrhů do tří různých akcí během roku.

Plánovat jakoukoliv událost, na které se mají setkat tisíce lidí, není v těchto dnech snadné. Veletrh Eurobike a jeho organizátoři však pro příští rok neskládají zbraně a vyhlásili hlavní termín pro rok 2021, a sice od 1. do 4. září. Nejdůležitější výstavní akce avěta se tak vrací k tradičnímu termínu. „Covid obrátil mezinárodní cyklistický průmysl a události, které jsme naplánovali, vzhůru nohama. Přes současnou nevypočitatelnost a různé požadavky na formát, načasování a cílovou skupinu, jsme rádi, že můžeme oznámit své plány na příští rok, které zahrnují celou šíři možností, jak být vidět. Díky našemu novému konceptu  EUROBIKE 2021 umožňujeme vše naplánovat dopředu s jistotou a vytvořit místa setkání zaměřená na určité cílové skupiny a  mezinárodní návštěvníky,“ říká Klaus Wellmann, ředitel Messe Friedrichshafen.

První dva dny veletrhu jsou věnované mezinárodním dodavatelům, třetí den pak návštěvníkům  z řad koncových i byznys zákazniků, čtvrtý den je určený pro běžné návštěvníky, kteří se mohou těšit na doprovodný program a testování. Pochopitelně případné zhoršení epidemické situace v Evropě může tyto plány postavi na hlavu, jako tomu bylo v roce 2020, ale neztrácejme naději!

Nově přidaný formát výstavy EUROBICO – Order & Preview Show se uskuteční ještě dříve, a sice od 24. do 26. července ve Frankfurtu nad Mohanem na zdejším výstavišti ve spolupráci s maloobchodní asociací BICO. Je určen výrobcům kol, maloobchodníkům a také novinářům. Cílem je ukázat novinky a inovace v segentu kol, elektrokol a doplňků i příslušenství odborné veřejnosti v trochu větším předstihu.

 

 

V neposlední řadě je tu neméně důležitý veletrh, který výstavní sezonu u našich sousedů vykopne. Je to veletrh VELOBerlin coby špičková akce pro širokou veřejnost. Uskuteční se v německém hlavním městě 8. a 9. května. Aby bylo předem učiněno včem preventivně-bezpečnostním opatřením za dost, bude akce kompletně venku, a sice na letišti Tempelhof, kde už ostatně byla testovací demo sekce v minulých ročnících. Nyní se sem stěhuje celá přehlídka VELOBerlin.

Všechny tři akce jsou zajímavé z novinářského pohledu, ale každá samostatně má jinou cílovou skupinu návštěvníků a je atraktivní pro specifickou část vystavovatelů. Budeme se těšit!

CELÝ KALENDÁŘ EUROBIKE 2021:

8. – 9. května 2021: VELOBerlin, Tempelhof Airport, Berlin

24. – 26. července 2021: EUROBICO – Order & Preview Show,
Messe Frankfurt am Main

1. – 4. září 2021: EUROBIKE, Messe Friedrichshafen

Více informací na webu organizátorů: www.eurobike.com/en/

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kategorie článků

E-bike od a do z

Aktuální číslo

Předplatné

Sledujte nás

Doporučujeme

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

www.powerbox.one