Eurobike letos definitivně nebude

Společnost Messe Friedrichshafen se rozhodla definitivně zrušit veletrh Eurobike, který se zde koná každý rok v září. Letos se měl veletrh uskutečnit v listopadu, kvůli epidemiie se ale konat nebude.

V květnu letošního roku se rozhodlo o přesunutí na listopad, bohužel kvůli dalším událostem se zrušil i tento termín. Mnoho firem totiž zakazuje svým zaměstnancům cestovat a epidemie nabývá na síle. „Náš komplexní koncept hygieny a bezpečnosti stejně jako počet registrací na Eurobike Speciální edici nás přivedl k optimismu. Bohužel poslední vývoj nás nutil k přehodnocení. Je vysoce nepravděpodobné, že by se mohla situace kolem cestování koncem listopadu vylepšit. Dočasný zákaz uvalený na ubytování představuje také velkou překážku. Proto je naší povinností se chovat odpovědně. S těžkým srdcem jsme se rozhodli setkání na Eurobike ve Friedrichshafenu na další rok,” oznámil Klaus Wellmann, ředitel Messe Friedrichshafen.

“Úspěch veletrhu Interboot v září nám dodalo vzpruhu v diskusích okolo Eurobike. Aly nyní není žádná alternatova k tomu letos událost odvolat. Poté, co se mnoho účastníků vyjádřilo, že nepřijedou, už Eurobike Speciální edice nemůže naplňovat své předsevzetí, že přivede dohromady nabídku a poptávku. Naší prioritou je nyní věnovat se události v roce a najít nejlepší způsob, jak dostat průmysl dohromady a posunout se dopředu. Detaily oznámíme v pravou chvíli,“ říká ředitel Eurobike Stefan Reisinger.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kategorie článků

E-bike od a do z

Aktuální číslo

Předplatné

Sledujte nás

Doporučujeme

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

www.powerbox.one