Elektrokoloběžky ze samoobsluhy pod deseti tisíc

19.11.2019

Elektrokoloběžky ze samoobsluhy pod deseti tisíc

Elektrokoloběžky začal prodávat Lidl i u nás, a to přes půl rokem. Nyní by se měla v jeho síti objevit nová elektrokoloběžka Doc Green ESA 5000 za velmi zajímavou cenu.

Elektrokoloběžku Doc Green ESA 5000 by měl Lidl prodávat od 28.listopadu, a to za cenu 299 Eur, což je za koloběžku, se kterou můžete běžně do silničního provozu, opravdu zajímavá cena. Lidl udává, že ji slevnil na půlku. Na první pohled se koloběžka velmi podobá modelu od značky Trekstor, která je ale jednou tak drahá. Koloběžka je opatřená motorem o výkonu 350 Watt Motor a baterií 7,2 Ah. Na koloběžce se mohou přepravovat osoby, které neváží více jak 100 kilogramů. Rychlost a kapacitu baterie se jezdec dozví na LED displeji. 

Tu samou koloběžku u nás můžete nyní koupit za necelých deset tisíc, a to ve svém e-shopu. Dále se zde nabízí dětská elektrokoloběžka Denver s dojezdem 6 kilometrů za necelé tři tisíce korun. Před časem Lidl nabízel ještě elektrokoloběžku Denver SC0-65210 pro dospělé, která měla dojezd 12 kilometrů a stála necelých šest tisíc korun. 

PŘEDPLATNÉ