Elektrokolo Packa uveze náklad, nebo další lidi

16.07.2021

Elektrokolo Packa uveze náklad, nebo další lidi

Startupová společnost Blix představila elektrokolo, které je novou verzí jejich modelu Genie. Uveze buď člověka s průměrnou váhou, nebo pořádný náklad.

Elektrokolo disponuje nejsilnější baterií, která se na trhu objevuje, jde vlastně o dvojici baterií o kapacitě 614 Wh. Baterie se umísťuje dozadu za sedadlem a je možné ji nabít za šest hodin. Postačí pro jízdu na vzdálenost 128 kilometrů. Dále kolo překvapí sedmistupňovou převodovkou, motorem o výkonu 700 Wattů. Elektrokolo jezdí i bez podpory šlapáním. Díky speciálnímu tvaru rámu je velmi snadné naskakování a sesedání z kola. Jízda je bezpečná díky hydraulickým brzdám.

V řidítkách elektrokola je namontovaný LCD displej. Zde se může jezdec informovat o stavu baterie, ujeté vzdálenosti, rychlosti jízdy a lze odsud také ovládat podporu šlapání motorem a schopnost nabíjet zařízení z USB portu. Packa se nabízí v několika nových neotřelých barvách, šedivé, tmavě zelené a bílé. Cena elektrokoa začíná na 37 000 korunách ve verzi s jednou baterií, až po 43 000 ve verzi se dvěma bateriemi. 

https://blixbike.com/products/packa-electric-cargo-bike 

PŘEDPLATNÉ