Elektrokolo jako doplněk k Tesla Cybertrucku

25.01.2020

Elektrokolo jako doplněk k Tesla Cybertrucku

Francouzsko-ruská firma RLE Bike hodlá vyrábět speciální elektrokola, která perfektně pasují do autonomního vozítka Tesla Cybertruck.

Jak je vidět, majitelé firmy RLE Bike jsou obrovskými fanoušky Elona Muska, výrobce autonomního elektromobilu Tesla a předního světového vizionáře. Elektrokolo se jmenuje Apocalypse a vejde se na zadní korbu Cybetrucku. Napájí se přímo z baterie vozidla a jeho design napovídá, že se strohými liniemi Cybertrucku perfektně koresponduje. E-bike zároveň nabízí možnost nést speciální plamenomety, které také pocházejí z produkce firmy pod křídly Elona Muska. Vše je vlastně důsledek vtipu a předem dané podmínky - miliardář Musk se totiž vsadil, že pokud jeho firma prodá 50 000 čepic, začne prodávat také plamenomety. A to se teď stalo. Plamenoment naštěstí nechrlí oheň na metry daleko, ale jen kousek před sebe. Na kole Apocalypse najde jezdec speciální držák, kam může plamenomet umístit. 

E-bike váží kolem 15 kilogramů, volitelně je možné jej doplnit čtečkou otisku prstu pro odemčení stroje. První objednávky by měla firma přijímat letos v květnu. Cenu zatím nespecifikovala. Elon Musk však již nyní obdržel 100 000 objednávek, které lidé posílali od listopadu, takže uvidíme, jak se mu podaří uspokojit takovou poptávku. 

PŘEDPLATNÉ