Electric Bike Action zve na E-salon

13.11.2019

Electric Bike Action zve na E-salon

Další víkend od se na letňanském výstavišti Pva Expo Praha uskuteční Veletrh čisté mobility e-SALON, který se zdaleka netýká jen elektromobilů. Najdete tam totiž i stánek našeho magazínu, který vám přináší mnoho zajímavého.

Magazín Electric Bike Action přichystal na veletrh elektromobility e-SALON (www.e-salon.cz), který se koná od 14. do 17. listopadu netradiční expozici elektrokol ve spolupráci s prodejnou www.svetelektrokol.cz. Formou ukázek, exhibice, workshopu a testovacích jízd přiblíží všem zájemcům elektrokola v opravdové akci. Můžete se těšit na biketrialovou exhibici týmu BIKE O´clock - známých frestyle jezdců Damjana Siriški a Ondry Šenka, kteří se v těchto dnech intenzivně připravují také na finálové vystoupení v soutěži Československo má talent na TV Prima.

Pro zájemce bude připravena i autogramiáda s těmito bikery, ale především se nabízí možnost nechat si od nich ukázat a vysvětlit jednoduché triky při zvládání překážek. Anebo vyslechnout rady či doporučení, jak co nejlépe ovládnout elektrokolo a jezdit bezpečně. V zóně E-BIKEshow přímo ve vstupní Hale 1 bude vymezený prostor pro exhibice a jízdu na překážkách. O novinkách a sortimentu značek Lectron, Bulls a BH budou informovat zástupci prodejce www.svetelektrokol.cz. Individuální testovací jízdy budou možné i venku. Nenechte si ujít tento netradiční program, do kterého se můžete také sami zapojit. Více o veletrhu najdete na webu www.e-salon.cz.

PŘEDPLATNÉ