Ducati prodává nové elektrické skládačky

27.08.2020

Ducati prodává nové elektrické skládačky

Značka Ducati, která je známá pro své rychlé stroje, představila další elektrokola. Jsou to skládačky, které se honosí firemními barvami a také pro tuto značku typicky vysokou cenou.

Značka představila tři nové modely, jsou to Ducati Urban-E a Ducati Scrambler SCR-E a SCR-E Sport. Kola mají lehký hliníkový rám, odpruženou vidlici a typický design, o který se v případě modelu Urban-E postaralo studio Italdesign. Hned na první pohled je jasné, že elektrokola patří ke značce Ducati, kromě loga se totiž honosí firemními barvami. 

Designéři z italského studia Italdesign navrhovali rám modelu Urban-E. Kolo disponuje také stylovým LED osvětlením, mezi řídítky se nachází LCD displej, ze kterého lze odečíst kapacitu baterie, rychlost či okolní teplotu. Baterie má kapacitu 378 Wh a je umístěna v rámu tak, aby připomínala nádrž motocyklů Ducati. Model Scrambler je skládací, jede na hladkých silničních pneumatikách, nebo na širších terénních gumách podle verze kola. Dojezd Scrambleru činí mezi 70 až 80 kilometry. Dojezd u verze SCR-E Sport, kde je využita 468 Wh baterie, je vyšší, než je u verze SCR-E, kapacitu baterie tohoto modeli činí 374,4 Wh. Cena modelu Scrambler činí 97 000 korun. 

PŘEDPLATNÉ