Do práce ještě rychleji s novým elektrokolem Stromer ST3

31. 7. 2018

Do práce ještě rychleji s novým elektrokolem Stromer ST3

Stromer, švýcarský výrobce špičkových cestovních a městských elektrokol, rozšiřuje svou produktovou řadu o další zajímavý stroj. Stromer ST3 je výkonný a velmi tichý speed pedelec, který vás s maximální rychlostí až pětačtyřicet kilometrů za hodinu pohodlně přepraví třeba až na samý konec světa.


Rychlé elektrokolo Stromer ST3 vstupuje do hry s precizně zpracovaným hliníkovým rámem, integrovanou baterií a elektromotorem umístěným v zadním náboji. Geometrie rámu je jako stvořená pro cestování i každodenní dojíždění do zaměstnání. Krátké zadní vzpěry, krátký celkový rozvor a nízko položený střed jsou zárukou mrštnosti, kterou při slalomu ranní dopravní špičkou jako když najdete. Při šlapání jezdci pomáhá nejnovější generace nábojového elektromotoru Syno Drive II s funkcí rekuperace brzdné energie. Maximální výkon motoru dosahuje úctyhodných 820 wattů, točivý moment činí neméně zajímavých 44 newtonmetrů. Integrovaná baterie s kapacitou 812 watthodin poskytne celkový dojezd kolem 150 kilometrů na jedno nabití.

V nabídce se kromě verze s pevnou přední vidlicí objeví také varianta s vidlicí odpruženou, každé provedení přitom nabídne možnost dílčího přizpůsobení klíčových komponentů. V tomto smyslu hovoříme především o šířce řídítek, délce představce, materiálů gripů či o rozměrech sedla. Pozornost byla již tradičně věnována prvkům pasivní i aktivní bezpečnosti. Výrobce přichází s kotoučovými brzdami se čtyřmi pístky vpředu a dvěma pístky vzadu, s výkonným osvětlením s funkcí denního, tlumeného i dálkového svícení, zajímavostí jsou pak na zakázku vyrobené pláště Pirelli Cycl-e ST s ideálním mixem vlastností pro jízdu městem. V doplňkové výbavě nechybí hliníkové blatníky, nosič ani zadní štítek pro uchycení registrační značky.

Základní ovládací rozhraní vestavěné do horní rámové trubky lze rozšířit pomocí zdarma dostupné mobilní aplikace Omni. Chytrý telefon poté můžete umístit do držáku na představci a využívat veškerých funkcí, které zmíněná aplikace nabízí. K dispozici budete mít nejen veškeré informace o jízdě samotné, ale také podrobnou satelitní navigaci s možností gps trackování a mnoho dalšího. Bezpečnostním funkcím vévodí možnost bezklíčového uzamčení a vystopování kola na dálku v případě krádeže.

Novinka bude dostupná u dealerů značky nejdříve na počátku podzimu letošního roku. Na výběr bude hned ze tří barevných kombinací - kromě černé a bílé se příznivci značky mohou těšit také na limitovanou edici stroje v temně zeleném válečném zbarvení. Více informací hledejte na stránkách výrobce www.stromerbike.com.


gallery

PŘEDPLATNÉ