Cyklobest představí zcela nový přepracovaný pohon elektrokol označený BOSCH Smart Systém

26. až 28. listopadu se v Brně koná veletrh Life!, kde si přijdou na své také fanoušci elektrokol. Český distributor Cyklobest, který dodává elektrokola a další pomůcky a součástky, zde představí nový pohon Bosch.

Na festivalu Life! mohou zájemci prostudovat novou generaci BOSCH KIOX 300, která od roku 2019 nabídne plnou voděodolnost a bezdrátové ovládání. „Elektrokola budou mít nově systém, který se jmenuje BOSH Smart Systém. Ten v sobě zaštiťuje nejenom nový display, ale také aplikaci pro chytré telefony eBike Flow 2022,“ řekl Richard Frank ze společnosti Cyklobest.

Nový KIOX 300 je přehlednější a lépe čitelný oproti předchůdci. Má také lépe řešený úchyt (objímku) na řídítka s nastavením úhlu obrazovky. Je vybavený jedinečným barevným LCD displejem a díky kvalitnímu podsvícení ho lze používat i v noci. Navíc je zcela odolný vůči vodě a nečistotám, které se na něj během jízdy dostanou. „Novinka je hlavně v tom, že je plně voděodolný, takže déšť ani mírné ponoření mu nic neudělají,“ dodal Frank.

Aplikace eBike Flow 2022 je pro iOS i Android, tak aby k ní měli snadný přístup všichni uživatelé. Hlavním cílem aplikace bylo, aby se jezdec s kolem ještě více propojil a získal tak potenciál dalších funkcí. Aplikace se automaticky propojí s kolem pomocí funkce Smart Connect, takže telefon lze  nechat v kapse nebo batohu.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kategorie článků

E-bike od a do z

Aktuální číslo

Předplatné

Sledujte nás

Doporučujeme

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

www.powerbox.one