Cyklo shop Mojekolo otevírá v Brně již druhou prodejnu

25. 3. 2019

Cyklo shop Mojekolo otevírá v Brně již druhou prodejnu

Síť cyklo obchodů Mojekolo se od března ještě více věnuje Brňákům, a to díky již druhé prodejně, která byla Brně otevřena. Cyklo shop o rozloze dvě stě dvacet čtverečních metrů najdete v Brně Černovicích v Mlýnské ulici.


Netradiční prostor o dvou patrech nabízí vše, co hobby i profi bajker potřebuje.  Vybrat si tu můžete ze sto padesáti modelů horských a silničních kol Ghost a Lapierre, v hledáčku jsou také designové kousky městských kol Electra. Najdete zde i kola dalších značek, která jsou v nabídce prodejen Mojekolo.

Pokud se zaměříme na dnes velmi žádaná elektrokola, zmiňovaný Ghost, Lapierre a dále také Haibike tvoří větší polovinu portfolia této prodejny. Speciálkou na elektrokola se tímto stane první prodejna Mojekolo v Brně, která sídlí na ulici Nové Sady.

Z cyklodoplňků stojí za zmínku značky, na které jste zvyklí - Endura, Exustar, Continental, Cratoni, SKS Germany, Nalini, Knog, ESI grips a další. Poradenství s výběrem kola či doplňků a velmi kvalitní servis je samozřejmostí u obou (nejen brněnských) prodejen. 

Více na www.mojekolo.cz


gallery

PŘEDPLATNÉ

Aktuální číslo 2/2019

V prodeji od 3. května

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Pojištění elektrokol

Naše videa...

Doporučujeme...