Cyklistický veletrh Kielce Bike Expo 2018 proběhne  již tento víkend

10. 9. 2018

Cyklistický veletrh Kielce Bike Expo 2018 proběhne již tento víkend

Cyklistický veletrh Kielce Bike Expo, největší kontraktační akce svého druhu ve střední a východní Evropě, otevře znovu po roce své brány. Na výstavišti v polském městě Kielce se v období mezi 13. a 15. zářím představí desítky cyklistických společností, aby zde ukázaly ty největší novinky nejen pro příští sezonu.


Dvě stě padesát cyklistických společností, na šest set nejrůznějších sportovních značek, vystavovatelé ze čtrnácti zemí včetně České republiky a více než devět tisíc návštěvníků z třiceti různých zemí celého světa. Takový byl výsledek loňského ročníku cyklistického veletrhu Kielce Bike Expo, který již několik sezon platí za největší kontraktační akci svého druhu nejen ve střední, ale i v celé východní Evropě.

Letošní ročník této po všech stránkách vydařené akce již pomalu klepe na dveře. Výstaviště v polském městě Kielce otevře své brány za necelé tři týdny, konkrétně ve víkendovém termínu mezi 13. a 15. zářím. V sedmi výstavních halách bude přichystán výběr toho nejlepšího ze současné cyklistické techniky, doplňků, oblečení a dalšího příslušenství, včetně mnoha zajímavých novinek nejen pro příští sezonu.

Součástí veletrhu bude také zóna věnovaná elektrokolům a všemu, co s nimi souvisí. Více informací hledejte na internetových stránkách veletrhu www.bike-expo.targikielce.pl nebo na facebookových stránkách www.facebook.com/KielceBikeExpo.


gallery

PŘEDPLATNÉ

Aktuální číslo 2/2019

V prodeji od 3. května

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Pojištění elektrokol

Naše videa...

Doporučujeme...