Coboc Ten Torino je elektrický gravelbike do města i divočiny

19. 2. 2019

Coboc Ten Torino je elektrický gravelbike do města i divočiny

Elektrický gravelbike, jakýsi kříženec mezi silničním a horským kolem, dnes nechybí v nabídce snad žádné ze známých cyklistických značek. Kromě největších hráčů se o gravelbiky začínají pomalu zajímat také někteří menší výrobci. Jedním z nich je německý Coboc, který přichází se zbrusu novým gravelbikem Ten Torino.


Coboc je mladá společnost sídlící na předměstí německého Heidelbergu. Na elektrokola se zaměřuje od samého počátku své existence, ačkoliv až doposud se zabývala spíše stroji pro městskou a příměstskou cyklistiku. S novým gravelbikem Ten Torino se Coboc rozhodl vydat tak trochu jinou cestou. Od stylových městských strojů směrem k všestrannému elektrobiku, na kterém bez potíží zvládnete ranní cestu do práce i odpolední vyjížďku přírodou.

Hliníkový rám s vnitřním vedením bovdenů a bateriovým články vestavěnými uvnitř spodní rámové trubky, zadní nábojový elektromotor důmyslně ukrytý mezi kazetou a brzdovým kotoučem, karbonová přední vidlice a objemné pláště tlumicí veškeré nerovnosti. Přesně s tímto receptem se zástupci německé značky rozhodli vytáhnout do boje. Přidejte jedenáctirychlostní sadu Sram Apex s hydraulickými kotoučovými brzdami a bohatou doplňkovou výbavu v čele s integrovaným osvětlením, hliníkovým blatníky nebo stylovým zadním nosičem, a získáte doslova všehoschopný stroj, se kterým můžete vyrazit do práce i za zábavou, do města i divočiny.

Svižnou jízdu zaručí zadní nábojový elektromotor s výkonem dvě stě padesát wattů, dostatečný dojezd pak integrovaná baterie s kapacitou tři sta padesát dva watthodin. Baterii dobijete za necelé dvě hodiny, dojezdový okruh činí přibližně osmdesát kilometrů. Coboc přijde na trh ve čtyřech různých velikostech, ve všech případech s hmotností pod patnáct kilogramů včetně pedálů. Prodejní cena je výrobcem stanovena na 4999 Euro. Více na www.coboc.biz.


gallery

PŘEDPLATNÉ