Coastal Crew - Skeptical (video)

5. 1. 2017

Coastal Crew - Skeptical (video)

Všem cyklistům, kteří na elektrokola nahlížejí stále tak trochu s despektem, posílají jasný vzkaz kanadští Coastal Crew. Parta filmařů a freeriderů dala sbohem svým sjezdovým speciálům a na jeden den je nahradila elektrickými trailbiky. Video s názvem Skeptical ukazuje, jak to celé dopadlo.

O tom, že elektrická kola jsou tu opravdu pro každého, se vás snažíme přesvědčit již několik dlouhých měsíců. Nyní se nám dostalo podpory z míst, ze kterých bychom to opravdu nečekali. Parta filmařů a freeriderů, kterou můžete znát pod jménem Coastal Crew, vyměnila svá sjezdová kola za elektrické trailbiky a jednoho krásného odpoledne vyrazila do terénu. Aby všem škarohlídům dokázali, že elektrokola dokáží létat stejně dobře jako jejich nemotorizovaní sourozenci, celou jízdu natočili a nám všem se tím postarali o parádní podívanou na dlouhé zimní podvečery.

Elektrokola, na nichž se jezdci prohánějí, pro nás nejsou zcela neznámá. Jedná se o celoodpružené stroje Specialized Turbo Levo FSR, o kterých jste se na našich stránkách mohli již několikrát dočíst. Jak je vidět, pokud máte kolo pevně ve svých rukou, i sto čtyřicet milimetrů zdvihu bohatě stačí k tomu, abyste se v lese dokázali královsky pobavit. Díky elektromotoru se nemusíte držet zkrátka a můžete bez obav vyrazit na traily, které se vám až doposud zdály až příliš vzdálené. Pohonná jednotka o výkonu dvě stě padesát wattů a baterie s kapacitou pět set čtyři watthodin vám dávají možnost dojet dál, vystoupat výš a bavit se tak jako nikdy předtím.

Více o elektrokolech Turbo Levo naleznete na webových stránkách značky Specialized.

Text: Jakub Svoboda / Foto: Coastal Crew

 

PŘEDPLATNÉ

Aktuální číslo 3/2018

V prodeji od 15. 6.

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Naše videa...

Doporučujeme...